З 18 березня черкаські тролейбуси перевозитимуть не більше 10 осіб одночасно

Черкасиелектротранс

З 12.00 18 березня 2020 року тролейбуси міста Черкаси, згідно постанови Кабінету Міністрів України, повинні перевозити не більше 10 осіб одночасно. Це робиться з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території України. У разі невиконання постанови, порушнику вимог загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність. Детальніше на Вичерпно.

0

Уряд прийняв рішення про заборону пасажирських перевезень та обмежив кількість учасників масових заходів 10 особами

На виконання доручення президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, що діє на усій території України, в тому числі в м. Черкаси. Враховуючи вищезазначене – повідомляємо, що з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року тролейбуси перевозитимуть не більше 10 пасажирів одночасно. В разі невиконання вимог пасажирами, водій не здійснюватиме рух та викликатиме поліцію, оскільки саме на порушника вимог лягає відповідальність. Просимо віднестись з розумінням і не створювати конфліктних ситуацій! Бережіть себе і оточуючих! Джерело.

0

У Черкасах розпочали дезінфекцію салонів тролейбусів. Здійснюють це з 18-ї години.

Черкасиелектротранс

Зі слів директора комунального підприємства Петра Кучера, оброблятимуть транспорт засобом “Санітаб”. Цей засіб безпечний для життя та здоров’я людини – додає Петро Кучер. Такі заходи здійснюють за вказівкою оперативного штабу міськради по боротьбі з коронавірусом. Детальніше на Суспільне

 

8+

У Черкаському центрі зайнятості відбулася зустріч кандидатів на посаду водіїв тролейбусів із роботодавцем КП «Черкасиелектротранс»

Черкасиелектротранс

Учора в стінах Черкаського міського центру зайнятості відбулася зустріч шукачів роботи з потенційним роботодавцем – комунальним підприємством «Черкасиелектротранс», яке має потребу у кваліфікованих водіях (працівниках основної професії). Детальнше на Вичерпно.

1+

У міській раді вивчали досвід Чернігова, щоб впровадити і в Черкасах електронний квиток

Черкасиелектротранс

Наразі чимало міст в Україні впроваджують систему електронного квитка. Безготівкова форма розрахунку має запрацювати  і  в Черкасах у рамках проведення транспортної реформи, на яку містяни чекають уже не один рік. Наразі департаментом ЖКК готується відповідний проєкт рішення «Про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду і обліку пасажирів  в міському пасажирському транспорті  міста Черкаси», який має бути поданий на розгляд виконавчого комітету. Детальніше на Вичерпно

3+

“Вичерпно” – 5 років!

Черкасиелектротранс

Від імені колективу КП “Черкасиелектротранс” ЧМР щиро вітаю Анастасію Чубіну та одну з найуспішніших інформаційних агенцій міста з ювілеєм! Зичимо творчих здобутків, натхнення, високих рейтингів, вдячних читачів і глядачів та подальшого процвітання талановитій команді “Вичерпно”!

1+