Замовити послуги

Комунальне підприємство “Черкасиелектротранс” Черкаської міської ради” надає наступні послуги за замовленням:            

Перевезення пасажирів тролейбусом: Якщо ви плануєте оригінально відсвяткувати весілля, день народження, випускний, корпоратив або іншу урочисту подію, то Комунальне підприємство “Черкасиелектротранс” Черкаської міської ради” готове допомогти Вам. Замовте собі власний тролейбус та обирайте маршрут і час курсування на власний розсуд! Можна винайняти або одинарний тролейбус , або зчленований (гармошку).

Надання послуги з перевезення пасажирів можна замовити, за наявності виробничої можливості, за телефоном ☎️ (0472) 64-56-60 або за електронною адресою: 📧 kp.chets@gmail.com


“Інва-таксі”

  • Послуга “Інва-таксі” надається комунальним підприємством “Черкасиелектротранс” за рахунок коштів міського бюджету.
  • Право на отримання послуги “Інва-таксі” мають особи з розладами опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою інвалідного візка: дорослі з встановленою інвалідністю 1, 2 груп та діти з інвалідністю.
  • Документом, що підтверджує право на отримання послуги “Інва-таксі” є довідка до акта огляду МСЕК, у якій зазначені група інвалідності та причинно-наслідковий зв’язок її встановлення.
  • Надання послуги “Інва-таксі” здійснюється, як правило, в межах міста Черкаси від пункту відправлення до пункту призначання та у зворотньому напрямку. Виїзд за межі міста здійснюється виключно у випадку необхідності для замовника послуги дістатися до вузлової залізничної станції імені Тараса Шевченка міста Сміла (за умов пред’явлення залізничного пасажирського квитка).

Номінальна вантажопідйомність – 150 кг. Максимальна вантажопідйомність – 175 кг. Надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю автомобілем спеціалізованого призначення “Інва-таксі” можна замовити за телефоном ☎️ (067) 22-55-200