Система супутникового моніторингу електротранспорту

Черкасиелектротранс

Комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» з 01 січня 2021 року введено в експлуатацію систему супутникового моніторингу електротранспорту. У 2019 році виконком ухвалив рішення щодо проведення конкурсу на організацію міської системи GPS-моніторингу, переможцем стала компанія ТОВ “Дозор Україна” – яка є розробником програмного забезпечення.
Підприємство отримало повний доступ до програми «DozoR», а мешканці міста – до мобільного додатку DozoR City та його веб-версії http://city.dozor.tech
Зручний і безкоштовний мобільний додаток DozoR City дозволяє кожному пасажиру в онлайн режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття тролейбусів на всіх зупинках міста. Цей застосунок можна завантажити в Play Маркет або App Store.
Діюча програма дає інструменти для контролю отримання достовірної аналітики та оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту і має наступні можливості:
– за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту;
– будувати автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху;
– контролювати перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія;
– будувати звіт по пробігу,
– порівнювати планову та фактичну роботу кожного тролейбуса.
Наразі програмне забезпечення працює в тестовому режимі, спеціалісти КП «ЧЕТС» разом з представниками ТОВ «Дозор Україна» доопрацьовують і усувають недоліки.
На сьогодні основним завданням підприємства стоїть впровадження електронного квитка у тролейбусах міста, над чим ми, спільно з управлінням транспорту департаменту ЖКК, працюємо.

 

0

6 Коментарів в тему “Система супутникового моніторингу електротранспорту”

 1. Любовь Михайлівна

  Скажіть будь ласка, куди зник розклад 50 троллейбусу? В Графіках руху його більше немає..

  0
  Reply
  • Maximus Post author

   Доброго дня! Сталася технічна помилка, виправив, дякую за зауваження.

   +1
   Reply
 2. Любовь Михайлівна

  Скажіть ще, будь-ласка, чому не відображаються нові маршрути (спец рейси Азоту) в додатку DozoR, як люди,які не працюють на Азоті повинні дізнатися , що наразі є такі нові маршрути? Можливо ви плануєте хоча б розмістити на всіх зупинках розклади нових маршрутів, якщо вони не будут додані в DozoR? дякую.

  0
  Reply
  • Maximus Post author

   Нові маршрути будуть добавлені в DozoR найближчим часом. Також будуть оновлені розклади на зупинках, на сьогодні вони там є, але у вигляді спецрейсів.

   0
   Reply
 3. Александр

  Почему в Дозоре не отображаются рейсы на седьмом маршруте от/до Можайского?

  0
  Reply
  • Maximus Post author

   Наразі програмне забезпечення працює в тестовому режимі, спеціалісти КП «ЧЕТС» разом з представниками ТОВ «Дозор Україна» доопрацьовують і усувають недоліки.

   0
   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *