Тимчасова зміна руху

Черкасиелектротранс

У п’ятницю, 28 жовтня, тролейбуси у Черкасах також працюватимуть у режимі вихідного дня. Таку роботу міського електротранспорту у Черкасах запровадили із 20 жовтня через пошкодження енергосистеми України, яких завдали цілеспрямовані російські атаки.
Як пояснили в управлінні транспорту, з метою економії електроенергії випуск на лінію тролейбусів скорочено, на даний час майже всі маршрути працюють в режимі вихідного дня, окрім маршрутів, які підлаштовані під роботу великих стратегічних підприємств. Це маршрути №2, 4, 4А, 6, 6А, 9, 90, 13, 15, 16, 20. На них працює по одному тролейбусу, їх робота підлаштована під робочі зміни підприємств, а кількість рейсів майже однакова що в робочі, що у вихідні дні (орієнтуємось на розклади робочого дня).
Решта маршрутів працюють у відповідності до розміщених розкладів руху на зупинках, орієнтуватися потрібно по графіках вихідного дня. Їх можна знайти також на сайті міської ради. Також нагадуємо, що всі тролейбуси облаштовані GPS-трекерами та їх рух можна відстежувати через мобільний додаток «Dozor city».
Автоперевізники по можливості збільшують кількість машин на лінії.
Взагалі у місті працює 30 тролейбусів та близько 150 автобусів.
Про зміни в роботі міського електротранспорту з наступного тижня буде повідомлено окремо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *